Spacer 3D
Google Street View.

INFORMACJA DLA BIZNESU 

„JEŚLI NIE MA CIĘ W INTERNECIE, TO ZNACZY, ŻE NIE ISTNIEJESZ!”

W SKUTECZNYM FUNKCJONOWANIU PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE BARDZO WAŻNĄ ROLĘ ODGRYWA INTUITYWNA STRONA INTERNETOWA Z JĄDREM SEMANTYCZNYM, DOBRZE UZUPEŁNIONY PROFIL W GOOGLE MOJA FIRMA.
 

DLACZEGO?
 

 

DOWIEDŹ SIĘ
WIĘCEJ

„JEŚLI NIE MA CIĘ W INTERNECIE, TO ZNACZY, ŻE NIE ISTNIEJESZ”!

 

 • W dzisiejsze czasy obecność w Internecie nawet najmniejszych firm jest koniecznością. Za jego pośrednictwem można sprzedawać produkty i usługi, a także pozyskiwać klientów.

 

SKUETCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO:

 • W skutecznym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa w Internecie bardzo ważną rolę odgrywa intuitywna strona internetowa z jądrem semantycznym, dobrze uzupełniony profil w Google moja Firma.

  Dlaczego?

 

 • Przecież coraz częściej klienci używają Map Google do sprawdzenia podstawowych informacji o firmie, wskazówek dojazdu oraz przeczytania opinii przed wejściem na stronę internetową.

SPACER GOOGLE STREET VIEW A WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY:

 

 • Profesjonalny spacer Google Street View od SPACERY3D.com, podpięty do wizytówki Państwa firmy w Google pozwoli zajrzeć do środka firmy, prezentując ją z najlepszej strony oraz tym samym zwiększając ją wiarygodność. 

  Jeżeli Państwa konkurencja jeszcze nie posiada integrowanego wirtualnego spaceru Matterport w Google Street View - jest to tylko pytanie czasu, warto wykorzystać moment, kiedy Państwo mogą wyróżnić się i zyskać przewagę konkurencyjną.

 

BADANIA GOOGLE:

 

 • Według badań Google wizytówki firm ze zdjęciami i wirtualną wycieczką dwukrotnie częściej wzbudzają zainteresowanie użytkowników. A w 41% przypadków przeglądanie spaceru kończy się wizytą.

  SPACERY3D.com na potrzebę klienta integrują wirtualny spacer Matterport do Google Street View, Google Maps i Google Earth. Czyli klient poszukujący Państwa obiekt/firmę w Google będzie miał możliwość od razu po nim “się przejść” bez przekierowania na strony trzecie.

 

CO DAJE GOOGLE STREET VIEW?
 

 • Wzrost zainteresowania i wzbudzenie zaufania klientów;

 • Pozyskanie leadów (potencjalnych klientów);

 • Zwiększenie prawdopodobieństwa na uzyskanie lepszej pozycji w wynikach 
  wyszukiwania Google;

 • Podbicie do wizytówki firmy w Google.

CENA:
wycena indywidualna